Головна | Корисна інформація | Реєстрація | Вхід
Середа, 22.09.2021, 06:10
Віаємо Вас! Гість | RSS
Опитування
Дайте оцінку сайту
Всього відповідей: 62
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Корисна інформація

Корисна інформація для батьків та учнів
Час, який відводиться для проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2010/2011 н/р

Інформація стосовно часу, який відводиться для проведення
державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах у 2010/2011 навчальному році І. Державна підсумкова атестація в початковій школі
У початковій школі державній підсумковій атестації підлягають результати навчальної діяльності учнів четвертих класів з української мови (мова і читання) та математики.
У навчальних закладах з навчанням мовами національних меншин можуть підлягати атестації результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання).
Державна підсумкова атестація проводиться в усіх загальноосвітніх навчальних закладах відповідно до календарного планування на другому чи третьому уроці, окрім понеділка та п’ятниці.
На проведення атестації в початковій школі з кожного навчального предмета відводиться 1 академічна година. II. Державна підсумкова атестація в основній школі
Атестація в основній школі проводиться з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.
У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.
З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки України. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.
Державна підсумкова атестація з української мови проводиться в письмовій формі (диктант) за завданнями, оголошеними Міністерством освіти і науки України по радіо та телебаченню в день проведення атестації.
На проведення атестації в письмовій формі відводиться такий час:
українська мова, мова навчання (для загальноосвітніх навчальних закладів (класів) з навчанням російською чи та іншими мовами національних меншин) – 1 астрономічна година (відлік часу ведеться від початку читання вчителем тексту);
математика – 150 хвилин для учнів загальноосвітніх класів і 180 хвилин для учнів класів з поглибленим вивченням математики;
фізика – 90 хвилин для учнів загальноосвітніх класів і 120 хвилин для учнів з поглибленим вивченням фізики;
іноземна мова – 35 хвилин;
біологія, географія, українська література, світова література, інтегрований курс «Література (національної меншини та світова)», правознавство (практичний курс), історія України, всесвітня історія, художня культура, хімія, інформатика – 90 хвилин.
Відлік часу розпочинається з моменту початку роботи учнів над завданнями.
Державна підсумкова атестація, що проводиться у письмовій формі, розпочинається о 9.00, а в усній формі — для першої групи — о 9.00, для другої групи — о 14.00. Інший час початку проведення державної підсумкової атестації має бути погоджений навчальними закладами з відповідними органами управління освітою. ІІІ. Державна підсумкова атестація у старшій школі
Державна підсумкова атестація в старшій школі проводиться з трьох предметів:
- українська мова; профільний предмет (для учнів які навчалися у класах з профільним навчанням), історія України або математика (для учнів, які навчалися у класах універсального профілю); предмет за вибором.
При вивченні двох профільних предметів (наприклад, фізики і математики у фізико-математичному профілі) атестацію складають із одного з них за вибором учня. Другий профільний предмет може обиратися учнями для складання атестації як предмет за вибором.
Державна підсумкова атестація з української мови є обов’язковою і проводиться у формі переказу без творчого завдання за текстом, визначеним Міністерством освіти і науки України і оголошеним по радіо та телебаченню в день проведення атестації.
На проведення атестації в письмовій формі відводиться такий час:
українська мова, мова навчання (для загальноосвітніх навчальних закладів (класів) з навчанням російською чи та іншими мовами національних меншин), українська література, світова література, інтегрований курс «Література (національної меншини та світова)», історія України, всесвітня історія, правознавство, «Людина і світ», «Людина і суспільство», «Основи філософії», біологія, географія, основи економіки, хімія, фізика, астрономія, інформатика, трудове навчання (технології) – 90 хвилин;
математика –для учнів загальноосвітніх класів – 90 хвилин, для учнів профільних класів – 150 хвилин, для учні класів з поглибленим вивченням математики – 180 хвилин;
іноземна мова – 35 хвилин;
фізична культура – 3 академічні години.
Відлік часу розпочинається з моменту початку роботи учнів над завданнями.
Державна підсумкова атестація розпочинається о 9.00. Інший час початку проведення державної підсумкової атестації має бути погоджений навчальними закладами з відповідними органами управління освітою.
За матеріалами сайту Інституту інноваційних технологій і змісту освіти
Пошук
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930